Z życia ZSP Aktualności

Bal Studniówkowy ZSP
27 stycznia 2023

W tym roku bal studniówkowy odbył się w czwartek 26 stycznia 2023 r. Tegoroczni maturzyści z klas technikum gastronomicznego i fryzjerskiego, technikum budowlanego i turystycznego oraz technikum samochodowego wraz z osobami towarzyszącymi i nauczycielami bawili się w sali „Gabi” w Mchach.
Uroczystość rozpoczęła się bardzo wyjątkowo – nie tradycyjnym polonezem, a pięknie zaśpiewanym przez jedną z maturzystek, wierszem Wisławy Szymborskiej  „Nic dwa razy” (w wykonaniu Sanah). Po wspaniałym wykonaniu wiersza, przyszedł czas na podziękowania i kwiaty dla pani dyrektor Wisławy Frydryszak oraz wicedyrektora Sławomira Jędrasia.
W geście wdzięczności za dbałość o wykształcenie i wychowanie młodzież  obdarowała również swoich wychowawców kwiatami i z serca płynącymi podziękowaniami.
Pani dyrektor Wisława Frydryszak otwierając oficjalnie zabawę, życzyła tegorocznym maturzystom wyjątkowych i niepowtarzalnych wspomnień z tego wieczoru. Nie zabrakło również poloneza pięknie i uroczyście odtańczonego przez przedstawicieli wszystkich klas. Niewątpliwie był to niezwykły wieczór, a atmosfera radości i wspólnej, szalonej zabawy na pewno pozostanie na zawsze w naszej pamięci.

Życzymy wszystkim naszym Maturzystom, aby uzyskane przez nich wyniki były równie piękne jak tegoroczna studniówka!

Skip to content