Z życia ZSP Aktualności

“Bądź autorem swojej kariery”
22 listopada 2016

To hasło przewodnie tegorocznych obchodów “Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery”, którego uroczyste podsumowanie odbyło się w naszej szkole w sobotę 19 listopada 2016 roku.

W trakcie uroczystości wręczono nagrody zwycięzcom konkursów przeprowadzonych wcześniej w szkołach na wszystkich poziomach edukacji. Stąd też wizyta w murach naszej szkoły władz miasta i gminy oraz nagrodzonych uczniów wraz z opiekunami, nawet tych z najmłodszych klas.

Organizatorami uroczystej gali byli: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Śremie, Młodzieżowe Centrum Kariery oraz Zespół Szkół Politechnicznych. Oprawę artystyczną zapewniła młodzież naszej szkoły.

Działania związane z OTK cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży, którzy chętnie uczestniczą w ciekawych projektach i konkursach. Są także okazją do przemyślenia przyszłej kariery zawodowej.

Skip to content