Architekci fryzur z ZSP
11 marca 2017

W czwartek 9 marca 2017 roku już po raz XXIII uczniowie klas fryzjerskich i odzieżowych wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie dla Młodych Krawców i Projektantów im. Małgorzaty Zaręby – “Mała Pętelka”, który odbył się w Zespole Szkół Odzieżowych im. W. Reymonta w Poznaniu.

Podczas konkursu młodzież z całej Polski rywalizowała w kategoriach: odzież i fryzury. Mistrzowie szczotki i grzebienia z naszego technikum fryzjerskiego zaprezentowali uczesania w dwóch tematach:

Architektoniczne Konstrukcje

– Agata Ogrodowska – “Kolumna Wiedzy”

– Barbara Pawełczyk – “Magiczna Kopuła”

– Dominika Jankowiak – “Rabbit Quinn”

Pomiędzy… (czym a czym) zdecyduj sam

– Marta Sulej – “Wieża Eiffla”

– Weronika Gąsiorowska – “Beauty and the Beast”

– Dawid Kunert – “Wczoraj czy jutro”.

Fryzury wykonane przez naszych młodych adeptów fryzjerstwa nagrodzone zostały gromkimi brawami publiczności, wzbudzając powszechne zainteresowanie. Uczesania wypracowane zostały samodzielnie i wyróżniały się pomysłowością i oryginalnością wykonania. Przygotowania do konkursowej prezentacji trwały całą noc.

Jesteśmy dumni z dzieł fryzjerskich naszych utalentowanych uczniów, których wyobraźnia nie zna granic.

Udział w konkursie to dla młodzieży doskonała okazja do rozwijania umiejętności zawodowych, wymiany doświadczeń i promowania się.

Gratulujemy i życzymy wspaniałych inspiracji w dalszej nauce.

Więcej zdjęć z przygotowań do konkursu na  http://bit.ly/2nhTwN8 #śrem