Pokaz firmy KONBET w ZSP
22 września 2017

Po raz kolejny uczniowie Technikum Budowlanego mieli okazję uczyć się od najlepszych w branży fachowców.

Tym razem 21 września przedstawiciele firmy KONBET z Konarzyc zaprezentowali uczniom wszystkich klas budowlanych najnowsze systemy stropów SMART oraz VECTOR, omówili ich konstrukcje, właściwości i zastosowanie. Prowadzący  pokaz zapoznali młodzież także z innymi wyrobami zakładów KONBET. Prelegentami byli pan Krystian Tórz oraz absolwent naszego Technikum Budowlanego z 2015 r. Wiktor Witkowski, którego kariera zawodowa jest najlepszym dowodem na to, że uczniowie naszej szkoły z powodzeniem odnajdują się na rynku pracy.

Podczas pokazu młodzież mogła wykazać się zdobytą wiedzą, odpowiadając na pytania przedstawicieli firmy KONBET dotyczące zagadnień związanych ze sztuką budowlaną.

Pokaz cieszył się dużym zainteresowaniem przyszłych budowlańców, którzy wzbogacili swoją wiedzę teoretyczną w inny niż zwykle sposób.