Zwycięzcy z Zespołu Szkół Politechnicznych!
1 maja 2015

Dnia 29 kwietnia 2015 r. w Poznaniu laureatom Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim wręczono nagrody.
W uroczystości odbywającej się w ODN brali udział wszyscy nagrodzeni ze szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjalnych i podstawowych z całej Wielkopolski wraz ze swoimi nauczycielami.
W konkursie 07 marca br. każdą uczestniczącą szkołę reprezentowało pięcioro uczniów, tym większą dumą napawa nas fakt, że wśród zwycięzców w kategorii szkół ponadgimnazjalnych znalazło się aż czworo naszych uczniów. Wychowankowie Zespołu Szkół Politechnicznych wyprzedzili uczniów innych szkół okazując się drużyną najlepiej przygotowaną do konkursowych zmagań.
Wśród nagrodzonych znaleźli się:
– na I miejscu w Wielkopolsce: Wiktor Borysewicz (3TB),
– na III miejscu: Beata Wachowicz (2TB) i Joanna Wachowicz (2TB),
– wyróżniony: Dawid Poznański (2TFS).
Sukces naszych uczniów to sukces szkoły, ponieważ, patronem ZSP są Powstańcy Wielkopolscy i kultywowanie pamięci o bohaterach Powstania Wielkopolskiego jest dla nas jedną z podstawowych wartości.