Złota Kielnia 2019
16 stycznia 2019

Okręgowe zawody 48 edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” dla najlepszych uczniów szkół zawodowych i branżowych województwa wielkopolskiego, zachodniopomorskiego i lubuskiego odbyła się 12 stycznia 2019 roku w Poznaniu. Uzyskanie tytułu laureata lub finalisty zawodów daje możliwość zwolnienia z egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w kwalifikacjach jednoliterowych.

W konkursie wzięli również udział uczniowie naszej szkoły – czterech z  dobrymi wynikami.

W zawodzie murarz-tynkarz :

Marcin Duszyński z klasy 2D – zajął 1 miejsce w okręgu, a w Polsce – 13 na 36 uczestników

W zawodzie monter sieci i instalacji i urządzeń sanitarnych:

Piotr Kołacki z klasy 3 wf  – zajął 3 miejsce w okręgu, a 19 w Polsce na 36 uczestników

Bartosz Juskowiak z klasy 2E – zajął 6 miejsce w okręgu,  a 25 – w Polsce na 36 uczestników

W zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych:

Maciej Tomaszewski z klasy 3 wb – zajął 8 miejsce w okręgu, 60 – w Polsce wśród 77 uczestników

Uczestnikom konkursu gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym.