Żegnaj szkoło…
27 czerwca 2016

W promieniach wakacyjnego słońca 24 czerwca uczniowie ZSP zakończyli rok szkolny 2015/2016.

Młodzież mogła podziękować boskiej opatrzności za miniony rok podczas Mszy Św. odprawionej rano w jej intencji w śremskiej farze.  Po nabożeństwie  tradycyjnie wszyscy uczniowie i nauczyciele spotkali się na szkolnym boisku, aby celebrować zakończenie kolejnego roku nauki. Do społeczności szkolnej przemówili dyrektor szkoły pani Wisława Frydryszak oraz Przewodniczący Rady Powiatu pan Piotr Ruta, którzy następnie wręczyli świadectwa z wyróżnieniem dwudziestu siedmiu uczniom ZSP. Dyplomy i nagrody otrzymali także uczniowie, którzy reprezentowali szkołę w konkursach na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim oraz działali na rzecz szkoły i społeczności lokalnej. W klasach odbyły się ostatnie spotkania z wychowawcami  i wręczenie świadectw promocyjnych.

Dzień ten był wyjątkowy dla 146 uczniów  klas trzecich Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 3 zgromadzonych w auli, którzy z rąk dyrektora ZSP i wychowawców otrzymali świadectwa ukończenia szkoły.

Absolwentom życzymy wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym! A uczniom słonecznych, bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia 1 września!!!

PS. Dziękujemy wszystkim czytelnikom naszej strony za obecność i zainteresowanie publikowanymi treściami. Do “usłyszenia” za dwa miesiące!

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Zakończenie nauki w Zasadniczej Szkole Zawodowej nr 3