Wakacje…wakacje…
25 czerwca 2018

Radośni, zadowoleni z wyników i osiągnięć uczniowie szkoły 22 czerwca zakończyli uroczyście rok szkolny 2017/2018. Uczniowie klas I, II, III technikum oraz klas I i II zasadniczej szkoły zawodowej tradycyjnie otrzymali świadectwa promocyjne. Dyrektor szkoły  Wisława Frydryszak i Naczelnik Wydziału Oświaty Kultury Sportu i Promocji Powiatu – pani Wioletta Jastrząbek złożyły gratulacje wszystkim uczniom, a w szczególności tym, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz życzyły  bezpiecznego i przyjemnego wypoczynku. Pani Dyrektor wręczyła wraz  z wychowawcami  świadectwa z wyróżnieniem, a uczniowie, którzy  osiągnęli sukcesy lub pracowali na rzecz szkoły otrzymali wyróżnienia i nagrody.

Tego dnia odbyła się również uroczystość zakończenia nauki w Zasadniczej Szkole Zawodowej. Dyrektor szkoły Wisława Frydryszak pogratulowała 5  uczniom, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem, a ich rodzicom wręczyła Listy Gratulacyjne. Byli to: Norbert Kramer, Bartosz Wójkiewicz, Maciej Woźny, Konrad Gołembka, Klaudia Wojtkowska.

Pani dyrektor pogratulowała również pracodawcom, których uczniowie osiągali w ostatnim roku świetne wyniki w finałach konkursów ogólnopolskich oraz podziękowała za wieloletnią współpracę przedstawicielom zaproszonych na uroczystość firm. Byli wśród nich:

• pan Adam Wawrzyniak Leopol – Meble;
  • pan Józef Walkowiak Geo – System;
  • pan Tadeusz Matuszewski STOLMAT;
  • pan Karol Rozmiarek WOMA;
  • pan Eugeniusz Mejza Dekarstwo;
  • pani Marta Byrtek Hotel Lascada;
  • pani Małgorzata Stencel – Kaczmarek IMAGE.

Starosta pan Zenon Jahns w swoich słowach skierowanych do obecnych, zwrócił uwagę na rolę szkolnictwa zawodowego, wysoką jakość i tradycje kształcenia w naszej szkole. Wychowawcy wraz z Panią dyrektor wręczyli absolwentom pięciu klas świadectwa, nagrody i dyplomy.  Nagrody otrzymali także uczniowie, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach szkolnych i organizowanych przez OHP.  Wzruszenie towarzyszyło zarówno uczniom, którzy dziękowali słowami i kwiatami swoim nauczycielom, jak i wychowawcom żegnającym uczniów.

Absolwentom życzymy wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym! A uczniom słonecznych, bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia 3 września!!!