Bal studniówkowy 2016
9 lutego 2016

W piątek 5 lutego odbyła się studniówka Zespołu Szkół Politechnicznych. Jej organizatorami byli uczniowie czterech klas technikum: budowlanego, turystycznego, fryzjerskiego oraz klasy technikum gastronomicznego  i mechanicznego. Młodzież bawiła się w sali Słonecznego Dworu w Radoszkowie Drugim koło Książa Wlkp. przy muzyce w wykonaniu zespołu Green.

Uroczystość rozpoczął polonez pięknie odtańczony przez przedstawicieli tegorocznych absolwentów techników i podobno nawet jeśli komuś noga się zaplątała w tym staropolskim tańcu, to tylko dobrze wróży w nadchodzącej wielkimi krokami maturze. Zabawa tej wyjątkowej nocy była niezwykła – parkiet pełen rozbawionych, wirujących par przez cały czas  trwania studniówki. Atmosfera radości i wspólnej, szalonej zabawy połączyła wszystkich uczestników i na pewno pozostanie na zawsze w ich pamięci.

Autorem zdjęć jest pani Katarzyna Baksalary.  Więcej fotografii na stronie: