Rowerami w firmie KOMBUS
14 września 2018

Uczniowie klasy 3 Technikum Samochodowego w ramach zajęć praktycznych wybrali się 13 września 2018 roku do firmy KOMBUS znajdującej się w Radzewie nieopodal Kórnika. Za środek transportu „samochodziarze” obrali rowery, a pokonali nimi 48km. Doświadczony personel firmy KOMBUS pokazał młodzieży serwis autobusów oraz stanowiska do ich obsługi i naprawy. Podczas wycieczki nie zabrakło „przygód”, podczas których w czasie przejazdu przez miejscowości Bnin i Kórnik wystrzeliły opony w dwóch rowerach. Takie niespodziewane sytuacje stały się doskonałą okazją do pokazania umiejętności praktycznych młodych techników i chociaż były to rowery, a nie samochody uczniowie  poradzili sobie z ich naprawą wyśmienicie.