POŁOWINKI 2017
11 czerwca 2017

Uczniowie klas drugich naszego Technikum nr 3 bawili się 9 czerwca na POŁOWINKACH SZKOLNYCH w Hotelu L’ASCADA z panią dyrektor, wychowawcami oraz osobami towarzyszącymi.

Połowinki, jak wskazuje nazwa, to uroczystość organizowana w połowie okresu nauki, co oznacza, że uczestnikom piątkowej imprezy pozostały jeszcze dwa lata do matury i ukończenia szkoły. Tego wieczoru jednak poza refleksją nad upływającym czasem królowała integracja oraz dobra zabawa. Młodzież z radością podejmowała kolejne wyzwania taneczne stawiane im przez didżeja.

Dzień ten był dla dwojga uczniów naszej szkoły nadzwyczaj wyjątkowy, ponieważ obchodzili swoje osiemnaste urodziny. Uczestnicy połowinek złożyli solenizantom Karolinie i Mateuszowi życzenia w formie tradycyjnego “Sto lat”.

Za półtora roku kolejna okazja do zabawy – STUDNIÓWKA!!!