Niezwykła podróż
28 października 2015

W  ramach  szkolnego  projektu  „Spotkania  z  podróżnikami” 28  października odbył się pokaz slajdów połączony z barwną opowieścią o wyprawach po wielkim, amerykańskim lądzie. Pan Bartek Kolaszyński, bo to on właśnie był bohaterem tego spotkania, 20 lat mieszkał w USA i zaprezentował zdjęcia pochodzące z czasu, który tam spędził.

Biorący udział w tej niezwykłej podróży uczniowie klas IV TT i I TG przemierzyli szlak ze Wschodniego Wybrzeża Stanów przez stany centralne, by dotrzeć na Wschodnie Wybrzeże i Wielki Kanion. Uczestnicy z wielkim zainteresowaniem i wypiekami na twarzy słuchali opowieści o licznych przygodach w czasie podróży p. Bartka, a także chłonęli piękne widoki.

To spotkanie koniecznie trzeba powtórzyć! Tym bardziej, że p. Kolaszyński obiecał podzielić się swoimi wrażeniami z podróży na Alaskę. Do następnego razu!