Nareszcie wakacje…
25 czerwca 2022

Po wyczerpującym okresie nauki 24 czerwca uczniowie naszej szkoły udali się na zasłużone wakacje. Dzień ten był szczególnie uroczysty dla absolwentów Branżowej Szkoły I Stopnia nr 3, którym pani dyrektor i wychowawcy wręczyli świadectwa ukończenia szkoły, w tym dwa świadectwa z wyróżnieniem. Podsumowując rok szkolny, pani dyrektor Wisława Frydryszak, skierowała do uczniów gratulacje, ciepłe słowa i podziękowania za rzetelną naukę oraz sukcesy w różnorodnych konkursach. Przedstawiciele Ochotniczych Hufców Pracy podziękowali natomiast uczniom za owocną współpracę.Wielu z nich z pewnością podejmie naukę w naszym Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych lub jako wykwalifikowani fachowcy zasilą szeregi pracowników w zawodach, w których się kształcili.

Uczniowie klas I, II, III technikum oraz klas I i II szkoły branżowej tradycyjnie otrzymali świadectwa promocyjne. Pani dyrektor wraz z wychowawcami wręczyła 34 świadectwa z wyróżnieniem. Swoim podopiecznym gratulowali także wychowawcy, którzy po raz ostatni w mijającym roku szkolnym spotkali się ze swoimi wychowankami, aby podsumować 10 miesięcy pracy, wręczyć im świadectwa oraz życzyć udanych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji.
Upominkiem od młodszych kolegów dla wszystkich zgromadzonych na uroczystości był występ szkolnego zespołu muzycznego.

Nowy rok szkolny zaczynamy już 1 września!

Do zobaczenia!