Motomikołaje
4 grudnia 2015

Czy ktoś z Was widział mikołaja na motocyklu?

Otóż 4 grudnia ulicami Śremu mknęli na swych wspaniałych maszynach mikołaje z Zespołu Szkół Politechnicznych. W rolę zmotoryzowanych mikołajów wcielili się oczywiście motocykliści ze szkolnego klubu „Young Riders”, którzy postanowili złożyć świąteczne życzenia m. in. pracownikom starostwa powiatowego, komendy policji oraz uczniom i nauczycielom Szkoły Podstawowej nr 6. Mikołaje z ZSP częstowali także smacznymi piernikami upieczonymi przez uczniów klas gastronomicznych.

Widok kilkunastu mikołajów pędzących na motocyklach wzbudzał ogromne zainteresowanie mieszkańców Śremu, wywołując powszechną radość, szczególnie u najmłodszych.

Tych, którzy nie widzieli mikołaja na motocyklu oraz tych, którzy chcą zobaczyć jeszcze raz zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszych Motomikołajek. (Autorką zdjęć jest pani Katarzyna Baksalary – dziennikarka Tygodnika Śremskiego.)  Film – relacja z przejazdu ulicami Śremu: pobierz