MISTRZOWSKIE SZTAFETY!!!
6 października 2015

Uczniowie ZSP zostali MISTRZAMI POWIATU w sztafetowych biegach przełajowych i już za tydzień rywalizować będą w Mistrzostwach Wielkopolski! BRAWO!!!

Rozegrane 06.10.2015 r. w Parku Powstańców Wielkopolskich Mistrzostwa Powiatu Śremskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych są potwierdzeniem dobrych wyników uzyskanych przez uczniów naszej szkoły podczas indywidualnych mistrzostw powiatu w lekkiej atletyce.

a
Sztafety dziewcząt rywalizowały na dystansie 10 x 800 m, natomiast chłopcy mieli do przebiegnięcia dystans 10 x 1000 m. Mistrzostwa rozpoczęły dziewczęta i po bardzo dobrych biegach wszystkich naszych reprezentantek z dużą przewagą wygraliśmy tę konkurencję. Ale prawdziwe emocje i sportowa walka rozgorzały w konkurencji chłopców. Od samego początku w wyścigu o mistrzostwo powiatu liczyły się dwie sztafety: ZSP i LO. Na dystansie wielokrotnie następowała zmiana prowadzenia, a o zwycięstwie zdecydował bieg ostatnich zawodników. Po wspaniałej walce, emocjonującym finiszu rozgrywanym przy dopingu licznie zebranej młodzieży, kończący naszą sztafetę Wiktor Borysewicz o 2-3 metry wyprzedził ucznia śremskiego liceum!

Składy zwycięskich sztafet:

DZIEWCZĘTA: