Mikołaje na dwóch kółkach
8 grudnia 2018

Uczniowie ZSP i członkowie szkolnego klubu motocyklowego już kolejny raz 6 grudnia w nietypowy sposób uczcili dzień Świętego Mikołaja. Na swoich motocyklach przebrani za Św. Mikołajów odwiedzili śremskie szkoły podstawowe i przedszkola. Zmotoryzowani Mikołaje częstowali słodkimi pierniczkami i cukierkami, wszędzie wzbudzając uśmiech i radość.

Mikołaje na dwóch kółkach odwiedzili również śremskie instytucje i urzędy: Starostwo Powiatowe, Urząd Miasta, Komendę Policji, Komendę Straży Pożarnej i Straży Miejskiej.

Do akcji włączyła się cala społeczność szkolna zbierając cukierki dla najmłodszych, a szkolni kucharze upiekli słodkie pierniki.

Akcja przebiegła sprawnie i bezpiecznie dzięki asyście policyjnej śremskiej drogówki.

Relację filmową – dzięki uprzejmości TV Relax – można obejrzeć tutaj.