Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym
7 listopada 2018

W sali sportowej ZSP w dniu 6 listopada 2018 r. po raz kolejny odbyły się Mistrzostwa Powiatu Śremskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców.

W kategorii dziewcząt startowały cztery drużyny reprezentujące szkoły ponadgimnazjalne: ZSO, ZSR, ZSE i ZSP, natomiast w kategorii chłopców pięć zespołów ze szkół:  ZSO, ZSR, ZSE, ZST i ZSP. Drużyny chłopców i dziewcząt naszej szkoły zaprezentowały się wyśmienicie we wcześniej rozgrywanych Indywidualnych Mistrzostwach Szkoły i tym razem nie zawiodły.

Po bardzo emocjonujących rozgrywkach wyłoniono zwycięzców którymi zostali:

• w kategorii dziewcząt drużyna ZSP w składzie: Karolina Sikorska, Paulina Glinkowska, Beata Matuszewska, Tatiana Tama, kolejne miejsca zajęły drużyny: ZSO, ZSE,
  • w kategorii chłopców zwyciężyła drużyna z ZSO przed: ZSP, ZST, ZSR, ZSE.

Zespoły dziewcząt i chłopców z ZSP awansowały i będą startować w zawodach rejonowych, które zostaną rozegrane 19 listopada br. w Zespole Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej.

Wszyscy uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom umiejętności. Gratulujemy!