Dla ARKA!!!
10 września 2017

Tańczymy, czeszemy, jeździmy motocyklami, prowadzimy kącik gastronomiczny, biegamy… Tym razem to wszystko dla ucznia naszej szkoły – Arka Ignaszewskiego z klasy I A.

Społeczność Zespołu Szkół Politechnicznych od zawsze włącza się w różnorodne akcje o charakterze charytatywnym, ponieważ nasza szkoła uczy i wychowuje mądrych oraz wrażliwych ludzi. Dlatego nie mogło zabraknąć naszych uczniów i nauczycieli na pikniku motocyklowym zorganizowanym dla Arka, który odbył się 9 września na boisku w Mełpinie.

Wśród wielu ludzi dobrej woli obecnych na tej szczytnej imprezie znaleźli się członkowie naszego Klubu Motocyklowego wraz z Bartoszem Smektałą z klasy 4 BFS – zawodnikiem Unii Leszno, Indywidualnym Mistrzem Polski Juniorów na żużlu. Uczniowie ZSP raczyli także podniebienia gości na stoisku gastronomicznym, dziewczęta z technikum fryzjerskiego dały pokaz swoich umiejętności. Nasze piękne modelki i modele zaprezentowali się także w pokazie mody przy akompaniamencie gitar. W biegu charytatywnym na 5 km (dochód z wpisowego przeznaczony był na rehabilitację Arka) wystartowało wielu biegaczy, a wśród nich Pani Sylwia Sapuła, nauczyciel wychowania fizycznego w ZSP, która zajęła III miejsce. Pani Sapuła poprowadziła także ze swoimi uczennicami rozgrzewkę.

Celem pikniku było zebranie pieniędzy na rehabilitację oraz protezę dla Arka, który poważnie ucierpiał w wypadku motocyklowym.

Arkowi życzymy dużo zdrowia!